KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14456270
nr 1445 6270
Blandteknik
2 st. Japan, yttermått inklusive ram: 44x36 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 31 januari 2022
kl 19:55:09
100 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)